Fassaadi-ja katusepesu

Fassadi puhastusteenus on tõhus ja efektiivne ning peale puhastust kestavad pinnad tavaliselt aastaid puhtana.

Määrdunud fassaadi ei pea alati värvima, vaid kordades odavam on hoopis teostada fassaasipesu, et tagada puhas ja värske fassaadi välimus. Fassaadi puhastusel kasutame eri-spetsiaalseid keemilisi vahendeid, mis on mõeldud just fassadi puhastamiseks ja sambla ning hallituse eemaldamiseks kõrgsurvepesuri abil, vajadusel teostame käsitsi mehaanilist töötlust.

Fassaadide pinnad on erinevatest materjalidest – krohv, kivi, puit, plekk. Vastavalt fassaadi materjalile kasutame erinevaid puhastusvahendeid ja valime parima puhastusmeetodi.

Katused ja vihmaveetorude puhastus on eriti oluline kuna puhastamata katus võib põhjustada kogunenud vett sobimatutesse kohtadesse mille tagajärjel võivad tekkida veekahjustused tervele majale ning nende kahjustuste parandamine on kulukas ja aega nõudev tegevus. Seega, odavam ja kiirem viis on katused ja vihmaveetorud järjapidevalt puhtana hoida. Nende puhastmiseks pakume me erinevaid puhastusvahendeid ja viise.

Katuste ja vihmaveetorude puhastus hõlmab kõiki katuse liike ning katusematerjalide ja kõikidest erinevatest prahist, puuokstest, puulehtedest, samblast, hallitusest ning talvel lumest.

Võimalik on tellida hoonetele komplekte teenus mis hõlmab fassaadi, katuse, vihmatorude ja aknapesu.

Hinnad algavad 0,95€/m2